Piątek-Niedziela 21-23 Lipca

 

Godzina Program Miejsce
  ZWIEDZANIE PAŁACU POD GLOBUSEM I CENTRUM PRZEMYSŁÓW KREATYWNYCH Z PRZEWODNIKIEM PAŁAC POD GLOBUSEM
11.00 – 19.00 MIASTECZKO CARITAS – ZABAWY DLA DZIECI PLAC ORŁA BIAŁEGO
12.00 – 19.00  WARSZTATY I POKAZY RĘKODZIELNICZE PROWADZONE PRZEZ WYSTAWCÓW PLAC KATEDRALNY
11.00 – 19.00 OBÓZ RZEMIEŚLNIKÓW PLAC KATEDRALNY
   STYLIZOWANY TANIEC ŚREDNIOWIECZNY – POKAZ I NAUKA PLAC KATEDRALNY
   PREZENTACJA DAWNYCH INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH PLAC KATEDRALNY
    – PRZESZŁOŚĆ MA TAKŻE SWOJE DŹWIĘKI – STANISŁAW MAZUREK  
 11.00 – 19.00  EKO STREFA- WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI PLAC PRZY KATEDRZE
   WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W SZCZECINIE  
   ZODR BARZKOWICE  
   REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W SZCZECINIE  
   ZESPÓŁ PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH  
     

 

Piątek 21 Lipca

 

Godzina Program Miejsce
 6.30 – 7.30 SAKRAMENT POJEDNANIA KATEDRA
7.00 MSZA ŚWIĘTA KATEDRA
11.00 – 19.00  EKO STREFA – WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI: TRANSGRANICZNY OŚRODEK EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W ZALESIU, OSTOJA OŚRODEK BADAWCZY W ZAKRESIE ENERGII ODNAWIALNEJ
PLAC PRZY KATEDRZE
 13.00 – 17.00  KLAUN ANDZIA PLAC PRZY KATEDRZE
 12.00 – 19.00  TEATR TAŃCA NA KURZEJ STOPCE PLAC PRZY KATEDRZE
 11.00 – 13.00  SAKRAMENT POJEDNANIA KATEDRA
 12.00  MSZA ŚWIĘTA – WPROWADZENIE W REKOLEKCJE KATEDRA
 15.00  ZWIEDZANIE PAŁACU POD GLOBUSEM I CENTRUM PRZEMYSŁÓW KREATYWNYCH Z PRZEWODNIKIEM PAŁAC POD GLOBUSEM
15.30 – 16.00 WYSTĘP ZESPOŁU ZŁOTA JESIEŃ Z DOLIC  
16.00 ZWIEDZANIE PAŁACU POD GLOBUSEM I CENTRUM PRZEMYSŁÓW KREATYWNYCH Z PRZEWODNIKIEM PAŁAC POD GLOBUSEM
 18.00 – 19.00  KONCERT SREBRZYŚCI AKORDEONIŚCI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
 17.00 – 21.00  SAKRAMENT POJEDNANIA KATEDRA
 18.00  MSZA ŚWIĘTA – WPROWADZENIE W REKOLEKCJE KATEDRA
 19.00-21.00  RÓŻANIEC PRZED NAJŚW. SAKRAMENTEM: 19.00 – CZ. I, 19.30 – CZ. II, 20.00 – CZ.III, 20.30 – CZ.IV; KATEDRA
 21.00  APEL MARYJNY KATEDRA
 19.00 – 20.00  KONCERT ZESPOŁU THE KLEZMAFON SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
 20.00  KONCERT ZESPOŁU „RAZ DWA TRZY”
SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO

 

Sobota 22 Lipca

 

Godzina Program Miejsce
 6.30 – 7.30 SAKRAMENT POJEDNANIA KATEDRA
7.00 MSZA ŚWIĘTA KATEDRA
11.00 – 19.00 EKO STREFA- WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI PLAC PRZY KATEDRZE
  TRANSGRANICZNY OŚRODEK EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W ZALESIU  
  OSTOJA OŚRODEK BADAWCZY W ZAKRESIE ENERGII ODNAWIALNEJ  
  TEATR KUBIKA  
11.00 – 18.00 ZACHODNIOPOMORSKA IZBA ROLNICZA – PIKNIK ZBOŻOWY PLAC PRZY KATEDRZE
11.00 – 11.30 WYSTĘP ZESPOŁU STOBNICZANIE Z CHOSZCZNA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
11.35 – 12.10 WYSTĘP ZESPOŁU DRAWIANKI Z DRAWNA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
11.00, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00 ZWIEDZANIE PAŁACU POD GLOBUSEM I CENTRUM PRZEMYSŁÓW KREATYWNYCH Z PRZEWODNIKIEM PAŁAC POD GLOBUSEM
11.00 – 13.00 SAKRAMENT POJEDNANIA KATEDRA
12.00 MSZA ŚWIĘTA REKOLEKCYJNA POD PRZEWODNICTWEM KS. DR ANDRZEJA KRZYSTKA KATEDRA
12.00 – 12.30 POKAZY ZBROJNE ŚREDNIOWIECZNYCH RYCERZY PLAC PRZY KATEDRZE
12.15 – 12.45 WYSTĘP ZESPOŁU KORYTOWO NA LUDOWO SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
12.50 – 13.30 WYSTĘP ZESPOŁU POPOWIANIE Z POPOWA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
13.35 – 14.10 WYSTĘP ZESPOŁU DRAWIANKI Z DRAWNA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
14.20 – 15.00 WYSTĘP ZESPOŁU LIPKA Z KOBYLANKI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
15.00 – 15.45 WYSTĘP ZESPOŁU JARZĘBINA Z CHOJNY SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
15.45 – 16.30 WYSTĘP ZESPOŁU SUCHANIANKI Z SUCHANIA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
 16.30 – 17.00  WYSTĘP ZESPOŁU LIPKA Z KOBYLANKI  SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
17.00 – 19.00 SAKRAMENT POJEDNANIA  
18.00 MSZA ŚWIĘTA REKOLEKCYJNA POD PRZEWODNICTWEM KS. DR ANDRZEJA KRZYSTKA KATEDRA
18.15 – 19.30 KONCERT WIKTORII MACKIEWICZ SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
20.00 KONCERT ZESPOŁU LACHERSI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
20.00 KONCERT ORGANOWY: JAKUB STEFEK, ORGANISTA MŁODEGO POKOLENIA KATEDRA

 

Niedziela 23 Lipca

 

Godzina Program Miejsce
7.30, 9.00 MSZE ŚWIĘTE REKOLEKCYJNE POD PRZEWODNICTWEM KS. DR ANDRZEJA KRZYSTKA KATEDRA
10.30, 12.00 SAKRAMENT POJEDNANIA – PODCZAS WSZYSTKICH MSZY ŚWIĘTYCH  
11.00 – 18.00 EKO STREFA- WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI PLAC PRZY KATEDRZE
11.00 – 12.30 KLAUN ANDZIA PLAC PRZY KATEDRZE
11.00 – 18.00 TEATR TAŃCA NA KURZEJ STOPCE PLAC PRZY KATEDRZE
11.00, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00 ZWIEDZANIE PAŁACU POD GLOBUSEM I CENTRUM PRZEMYSŁÓW KREATYWNYCH Z PRZEWODNIKIEM PAŁAC POD GLOBUSEM
14.00 WYSTĘP CHÓRU Z BERLINA CHORGEMAUNSCHAFT DER BVG KATEDRA
14.00 – 14.30 POKAZY ZBROJNE ŚREDNIOWIECZNYCH RYCERZY PLAC PRZY KATEDRZE
14.40,15.00,16.00 PREZENTACJA ORGANÓW KATEDRALNYCH – MICHAŁ WOŹNIAK KATEDRA
14.20, 15.20, 16.20 ZWIEDZANIE KATEDRY Z PRZEWODNIKIEM – LUDMILA KOPYCIŃSKA KATEDRA
14.30 – 16.00 ZESPÓŁ HUSLAR- KONCERT MUZYKI DAWNEJ SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
16.00 – 17.00 KONCERT ZESPOŁU ANIMATO SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
17.00 – 18.00 KONCERT CHÓRU CANTORE GOSPEL SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
18.00 – 22.00 SAKRAMENT POJEDNANIA KATEDRA
18.00 UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA KOŃCZĄCA IX JARMARK JAKUBOWY KATEDRA
20.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W CISZY KATEDRA
21.00 MSZA ŚWIĘTA REKOLEKCYJNA POD PRZEWODNICTWEM KS. DR ANDRZEJA KRZYSTKA KATEDRA

 

 

Poniedziałek 24 Lipca

 

Godzina Program Miejsce
6.30 – 7.30 SAKRAMENT POJEDNANIA KATEDRA
7.00 MSZA ŚWIĘTA KATEDRA
11.00 – 13.00 SAKRAMENT POJEDNANIA KATEDRA
12.00 MSZA ŚWIĘTA REKOLEKCYJNA POD PRZEWODNICTWEM KS. DR ANDRZEJA KRZYSTKA KATEDRA
17.00 – 19.30 SAKRAMENT POJEDNANIA KATEDRA
18.00 MSZA ŚWIĘTA WIGILIJNA UROCZYSTOŚCI ŚWIĘTEGO JAKUBA APOSTOŁA KATEDRA

 

Wtorek 25 Lipca

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JAKUBA APOSTOŁA – SZCZECIŃSKI ODPUST KATEDRALNY

 

Godzina Program Miejsce
6.30 – 8.00 SAKRAMENT POJEDNANIA KATEDRA
7.00 MSZA ŚWIĘTA ODPUSTOWA KATEDRA
11.00 – 13.00 SAKRAMENT POJEDNANIA KATEDRA
12.00 MSZA ŚWIĘTA ODPUSTOWA KATEDRA
15.00 SESJA SZCZECIŃSKIEJ KAPITUŁY KATEDRALNEJ KATEDRA
17.00 NIESZPORY Z UDZIAŁEM KAPITUŁY KATEDRALNEJ KATEDRA
18.00 UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA ODPUSTOWA – ŚWIĘCENIA KAPŁAŃSKIE KATEDRA

 

www.jarmarkjakubowy.pl

© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone JARMARK JAKUBOWY

Projekt graficzny i realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin