Dodano: 17 Lip 2017, 17:26

Lantech Networks – Jarmark Jakubowy

Firma Lantech Networks to szczecińska, lokalna firma mająca swe korzenie na Pomorzu Zachodnim.  Od początku swej działalności dostarcza mieszkańcom Szczecina, ościennych miejscowości i osiedli (takich jak Mierzyn, Płonia) internet. Firma została doceniona przez partnerów biznesowych, bowiem usługi internetowe dostarczamy od wielu lat takim podmiotom jak Bazylika św. Jakuba, City Taxi, Taxi Prawobrzeże, Baltona, Starbucks, KFC i wielu innym, które cenią sobie niezawodność i wysoką klasę obsługi, jaką prezentuje Lantech Networks. Jesteśmy jedynym operatorem w promieniu 100km, który gwarantuje prędkość pakietów internetowych w granicach 80-90%. Większość naszej konkurencji gwarantuje zaledwie około 10-25% prędkości. My nie boimy się pójść dalej, znamy możliwości naszej sieci.

 Po usługach internetowych przyszedł czas na telefonię over IP, oraz telewizję, w tym nowinkę technologiczną – telewizję przez internet. W naszym kręgu zainteresowań znalazło się także ukazanie miasta przez kamery IP umieszczone w różnych miejscach w mieście. Również dzięki naszym kamerom, można podglądać gniazdo bocianów w Warzymicach – i to w jakości HD.

Nasi technicy dyżurują 24 godziny na dobę, gdyby przydarzyła się jakaś awaria, jednak musimy to przyznać uczciwie, nie mają za dużo pracy.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza działalność, potrzebują Państwo internetu do domu lub firmy, chętnie pomożemy, odpowiemy na pytania. Nasze strony, które warto odwiedzić:

http://lantech.com.pl

http://liveszczecin.pl

Znajdź nas na Facebooku

Kontakt

Organizatorzy:
Fundacja Dzieło Świętego Jakuba
ul. Świętego Jakuba 1,
70-543 Szczecin

 

Biuro czynne:

od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00

 

Kontakt:

bozena@sw-jakuba.pl

tel. kom. 503 588 078 (p. Bożena Kordykiewicz)

www.jarmarkjakubowy.pl

© 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone JARMARK JAKUBOWY

Projekt graficzny i realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin