de

Download: Programm auf Deutsch PDF

 

Piątek-Niedziela 22-24 Lipca

Godzina Program Miejsce
12:00, 18:00 REKOLEKCJE ODPUSTOWE KATEDRA
12:00 – 19:00 WARSZTATY I POKAZY RĘKODZIELNICZE PROWADZONE PRZEZ WYSTAWCÓW PLAC PRZY KATEDRZE
  WYPALANIE CERAMIKI RAKU  
  POKAZY GARNCARSTWA  
  DMUCHANIE SZKŁA  
  STRZELANIE Z ŁUKU  
  WIKLINIARSTWO  
  PRODUKTY REGIONALNE – POKAZY PROWADZONE PRZEZ WYSTAWCÓW  
  PIECZENIE ANDRUTÓW  
  WYTWARZANIE OSCYPKÓW  
  ZIELARSTWO  
  PIECZENIE – ZABAWY Z MĄKĄ  
11:00 – 19:00 MIASTECZKO CARITAS – ZABAWY DLA DZIECI PLAC ORŁA BIAŁEGO
11:00 – 19:00 EKO STREFA- WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI PLAC PRZY KATEDRZE
  WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W SZCZECINIE  
  WOPR – POKAZY RATOWNICTWA WODNEGO  
  REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W SZCZECINIE  
  ZESPÓŁ PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH  
  ZABAWY Z AKTORAMI TEATRU KUBIKA  
  ANIMACJE Z TEATREM TAŃCA NA KURZEJ STOPCE  
  PIKNIK ZBOŻOWY ORGANIZOWANY PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKĄ IZBĘ ROLNICZĄ  
15:00 GODZINA MIŁOSIERDZIA KATEDRA

 

Piątek 22 Lipca

Godzina Program Miejsce
7.00, 12.00, 18.00 MSZE ŚWIĘTE KATEDRA
12.00, 18.00 REKOLEKCJE ODPUSTOWE KATEDRA
11.00 – 19.00 EKO STREFA- WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI PLAC PRZY KATEDRZE
  OSTOJA OŚRODEK BADAWCZY W ZAKRESIE ENERGII ODNAWIALNEJ  
  STACJA BRZEGOWA UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO  
15.30 – 16.00 KATARYNIARZ ANDRZEJ SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
16.00 – 17.00 EWENEMENT – MAJA KOTERBA & RADEK WINCZEWSKI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
17.00 – 17.15 SASCHIBA DISI – ZESPÓŁ TAŃCÓW ORIENTALNYCH SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
17.15 – 18.30 FRIDAY BLUES BAND – SYLWIA FRIDAY SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
18.30 – 18.45 SASCHIBA DISI – ZESPÓŁ TAŃCÓW ORIENTALNYCH SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
20.00 KONCERT ALICJI MAJEWSKIEJ SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO

 

Sobota 23 Lipca

Godzina Program Miejsce
7.00, 12.00, 18.00 MSZE ŚWIĘTE KATEDRA
12.00, 18.00 REKOLEKCJE ODPUSTOWE KATEDRA
10.00 – 13.00 ROZPOCZĘCIE OGÓLNOPOLSKIEJ EDYCJI KONKURSU KSIĄŻNICA POMORSKA
  „NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO – SMAKI REGIONÓW” ORGANIZOWANEJ PRZEZ WYDZIAŁ ROLNICTWA I RYBACTWA URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO W SZCZECINIE  
10.00 – 11.00 ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY – DZIEŃ JEDNOŚCI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
10.30 MARSZ NARODÓW  
11.00 – 19.00 EKO STREFA- WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI PLAC PRZY KATEDRZE
  OSTOJA OŚRODEK BADAWCZY W ZAKRESIE ENERGII ODNAWIALNEJ  
  STACJA BRZEGOWA UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO  
  ZABAWY Z AKTORAMI TEATRU KUBIKA  
11.00 – 11.30 WYSTĘP ZESPOŁU JARZĘBINA Z CHOJNY SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
11.35 – 12.10 WYSTĘP ZESPOŁU DRAWIANKI Z DRAWNA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
12.15 – 12.45 WYSTĘP ZESPOŁU JARZĘBINA Z CHOJNY SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
12.50 – 13.30 WYSTĘP ZESPOŁU POPOWIANIE Z POPOWA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
13.35 – 14.10 WYSTĘP ZESPOŁU SUCHANIANKI Z SUCHANIA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
14.20 – 15.00 EWANGELIZACJA W RAMACH ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
15.00 – 16.30 OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
16.30 – 17.00 WYSTĘP ZESPOŁU LIPKA Z KOBYLANKI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
17.00- 18.15 ROMA &TECHNIKOLOR SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
18.15 – 19.30 KONCERT DUETU JACKPOT Z ZESPOŁEM SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
20.00 – 21.30 KONCERT ZESPOŁU SHARENA SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
21.00 ZWIEDZANIE KATEDRY Z PRZEWODNIKIEM KATEDRA
22.00 – 22.30 PREZENTACJA ORGANÓW KATEDRALNYCH KATEDRA
22.00 – 24.00 SZCZECIN NOCĄ – WIDOK Z WIEŻY KATEDRALNEJ KATEDRA

 

Niedziela 24 Lipca

Godzina Program Miejsce
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, 21.00 MSZE ŚWIĘTE KATEDRA
12.00, 18.00 REKOLEKCJE ODPUSTOWE KATEDRA
11.00 – 18.00 EKO STREFA- WARSZTATY I ZABAWY DLA DZIECI PLAC PRZY KATEDRZE
  ZABAWY Z AKTORAMI TEATRU KUBIKA PLAC PRZY KATEDRZE
  ANIMACJE Z TEATREM TAŃCA NA KURZEJ STOPCE PLAC PRZY KATEDRZE
  ZACHODNIOPOMORSKA IZBA ROLNICZA – PIKNIK ZBOŻOWY PLAC PRZY KATEDRZE
11.00 – 12.00 ZESPOŁY LUDOWE – ŚPIEW SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
13.20 – 14.00 WYSTEP ZESPOŁU KALINA Z KOBYLANKI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
14.00 – 15.00 SREBRZYŚCI AKORDEONIŚCI SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
14.20 – 15.00 KONCERT CHÓRU GESANGVEREIN „EINTRACHT” Z FRIEDRICHSWALDE KATEDRA
 15.00  GODZINA MIŁOSIERDZIA KATEDRA
 14.00, 16.00, 17.00  PREZENTACJE ORGANÓW KATEDRALNYCH KATEDRA
 15.00 – 15.15  OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU „ZŁÓŻ ŻYCZENIA URODZINOWE POLFERRIES”  SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
 15.15 – 15.30  POKAZ TANGA ARGENTYŃSKIEGO – AKADEMIA TANGA  SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
 15.30 – 16.15  TADEK WASILEWSKI  SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
 16.15 – 16.30  POKAZ TANGA ARGENTYŃSKIEGO – AKADEMIA TANGA  SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
 16.30 – 17.45  CAFE JAZZ TRIO – SWING JAZZ  SCENA PLAC ORŁA BIAŁEGO
 18.00 UROCZYSTA MSZA ŚW. KOŃCZĄCA VIII JARMARK JAKUBOWY   KATEDRA
  WIGILIA UROCZYSTOŚCI ŚW. JAKUBA POD PRZEWODNICTWEM…..  

 

Poniedziałek 25 Lipca

12.00 – 13.15 MSZA ŚW. ODPUSTOWA DLA OSÓB STARSZYCH I CHORYCH KATEDRA
15.00 UROCZYSTA SESJA SZCZECIŃSKIEJ KAPITUŁY KATEDRALNEJ KATEDRA
17.00 UROCZYSTE NIESZPORY Z UDZIAŁEM KAPITUŁY KATEDRALNEJ KATEDRA
18.00 UROCZYSTA MSZA ŚW. Z ODPUSTEM ŚW. JAKUBA POD PRZEWODNICTWEM ARCYBISKUPA KATEDRA

www.jarmarkjakubowy.pl

© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone JARMARK JAKUBOWY

Projekt graficzny i realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin